| et | en | ru |      
Tooted Siirdeseinad

HELIKINDLAD SIIRDESEINAD

TYPE 85/100/110

- siirdeseinad (siirdseinad ) koosnevad üksikutest elementidest, mis on eraldiseisvad ja projekteeritud, kas ühe või kahe ülakanderullikuga.
Siirdeseinad võimaldavad olla ruumide jagamisel paindlikumad kui voldikseinad ning seinaelemente on võimalik ülasiinistikku kasutades liigutada ükshaaval kasvõi näiteks kõrvalruumisesse.
Siirdesein on loodud kasutajatele, kellel on ruumijaotuse programm tavalisest keerukam, on esmatähtis helipidavus ning tugev seinakonstruktsioon. Helipidavus jääb vahemikku Rw 41dB - 53dB.
Pinnaviimistluse materjalivalik on laialdane, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.
Siirdeseina paneeli paksus on sõltuvalt valitud helipidavusest kas 85mm või 100mm.
Siirdeseinu saab tellida ka tulekindlatena. Vastavad euroopa standarditele EI30 ja EI60 (seina paksus 110mm ).

KONSTRUKTSIOON

- TYPE 85 elemendid on servatud alumiiniumprofiiliga, mille võib esipinnas jätta taotluslikult nähtavaks kui ka ära peita (TYPE 100/110). Elementide enda konstruktsioon on sõltuvalt nõutud helipidavusest komplekteeritud erinevatest heliisolatsioonimaterjalidest. Pinnakatteplaadiks on PLP või MDF, mis on vastavalt soovile viimistletud.

ERILAHENDUSED

- Seintes on võimalik kasutada nn läbikäiguuksi, mis tähendab seda, et elemendi sisse on konstrueeritud hingedel uks, mida vajadusel saab ka lukustada. Samuti saab elementide sisse monteerida klaasaknaid, mis muudavad tootete kasutuse veelgi paindlikumaks.
Standardsel kujul on seinaelementide alumiinium raamprofiil anodeeritud tooni, kuid soovi korral on võimalik värvida RAL kataloogi järgi teile sobivasse tooni. Pinnakattematerjalide sisse on võimalik süvistada esitlustel vaja minevaid kriidi- või märkmetahvleid. Lisaks on võimalik kombineerida erinevate pinnakattematerjalidega, et anda tootele isikupärane ja ainulaadne ilme.

SIIRDESEINA HIND

 - siirdeseinte hind kujuneb siirdeseina üksikute elementide summana. Elementide hinna määrab ära siirdeseina helikindlustase, pinnaviimistlusmaterjal ning see, kas sein on kõrgem kui 2600mm või mitte.

PILDIGALERII

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee